1. Pardavimų psichologija. Pagrindiniai pardavimų žingsniai. Esminės pardavimų klaidos.
„Beždžionės metodas“. Atėjau, pamačiau, kalbu. Aktyvus klausymasis, stebėjimas ir efektyvus kalbėjimas. Pratimai.

2. Savybių formulavimas į naudą. Klientai perka pozityvias emocijas. Įtikinantys žodžiai. Balso intonacijų galia. Kalbančios rankos. Skaičių magija. Dalyvavimas procese. Profesionalieji terminai. Praktinės užduotys.

3. Ateities paveikslas. Silikatinė ar šamotinė plyta? Komplimentų „žudanti“ galia. Klausinėjimo technikos. Derybinis „Aikido“, Apklausų schemos. Praktinės užduotys.

4. Sprendimų priėmimas, remiantis „sudėtingų“ žmonių „tipais“. Kaip pardavimuose daryti įtaką: „ypatingiems“ (VIP), agresyviems, plepiams, nekantriems, labai užsiėmusiems, išsisukinėtojams, visažiniams, teisuoliams, ir kt. Kaip bendrauti su asilkojais, čeburėkais ar tuštutėmis? Pratimai.

“DerybosLT” – aukštos kvalifikacijos mokymų centras, orientuojasi individualiai į kiekvienos įmonės poreikius, pagal tai sudarydamas unikalią programą pritaikytą tik Jūsų įmonei. Mokymų esmė teorines žinias panaudoti praktiškai, todėl mokymų metu atliekama labai daug praktinių užsiėmimų: 30% teorija, 70% praktika. Išklausę kursą darbuotojai gauna sertifikatus.

Seminaro kaina derinama individualiai (Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavų pertraukos)
El.paštas: mokymai@derybos.lt
Tel. 8-636-11200