darius pelkeje

Kartais priprantame prie savo namų sienų ir jos apsunkina darbą ir rezultatų siekimą!
DerybosLT praktikai garantuotai atgaivins Jūsų įgūdžius ir padės rasti kelią į naujų formavimą, padės įkvėpti komandinę dvasią bei išlipti iš savo komforto zonų ir išplėsti asmeninių gebėjimų ribas.

  1. Atrasite ir mokėsite panaudoti savo bei komandos narių asmeninius gebėjimus

  2. Gebėsite valdyti savo emocijas ir pozityvu užkrėsti klientus

  3. Suprasite kaip viskas yra paprasta ir visada šalia Jūsų.

EKSTREMALUS KLIŪČIŲ RUOŽAS PELKĖSE. Pramoga skirta visiems siekiantiems išbandyti savo galimybių ribas ir mėgstantiems ekstremalius pojūčius.  

PASIRINKITE MOKYMŲ PROGRAMĄ:

PARDAVIMAI TELEFONU – pardavimų telefonu psichologija. Telefoninių pokalbių planai. Klausimų formulavimo magija. Šalti skambučiai, skambučiai klientams, kurie sunkiai atskleidžia savo poreikį, Kaip parduoti susitikimą. Argumentavimo metodai telefonu.

EMOCIJŲ VALDYMAS – Bazinės emocijos, kaip jas atpažinti ir valdyti? „Emocinis sprogimas“. Ką daryti tokioje situacijoje? Kaip suvaldyti pykčio emociją? Emocinio intelekto svarba bendravime. Savęs pažinimas, motyvacinių veiksnių skatinimas, asmeninio tobulėjimo būdų identifikavimas. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Kaip pritaikyti šiuos gebėjimus kasdienėse situacijose?

POZITYVUS MĄSTYMAS IR SAVIMOTYVACIJA – Pozityvus mąstymas, jo įtaka asmeniniam progresui ir sėkmei. Emocijos ir logika. Asmeninių savybių technikos ir pozityvių nuostatų formavimas. Nuostatų ir stereotipų laužymas. 10 žingsnių link pasitikėjimo. Asmeninio tobulėjimo veiksmų planas ir kasdienė savimotyvacija.

KŪRYBINIO MĄSTYMO SESIJA – Gebėjimas iš bet kurios sudėtingos situacijos rasti sprendimus. Kūrybinis mąstymas ir jo įtaka sprendimams. Kūrybinio mąstymo galia. 4 mąstymo būdai. Tiksli situacijos diagnozė, analitinis, kūrybinis  ir pragmatiškas mąstymas. Sesijos metu komanda praktiškai sprendžia komandoj esančią sudėtingą situaciją ir paruošia veiksmų plano projektą.

Treniruotes veda DerybosLT praktikas Darius Rupšlaukis

Būtina išankstinė registracija el.paštu: mokymai@derybos.lt

Kilus  klausimams skambinkite tel. 8-636-11200