KOMANDOS FORMAVIMAS - ZVEJYBA

Kviečiame Jus, į ko gero, geriausius mokymus su intensyviomis praktinėmis užduotimis!
DerybosLT praktikai garantuoja atgaivinti Jūsų komandinius įgūdžius tiek mokymų, tiek aktyvių pramogų metu.

  1. Atrasite ir mokėsite panaudoti savo bei komandos narių asmeninius gebėjimus

  2. Gebėsite valdyti savo emocijas ir pozityvu užkrėsti klientus

  3. Mokėsite naudotis keturiais mąstymo būdais, sprendžiant sudėtingas situacijas

PRAMOGINĖ ŽVEJYBA – vyks varžybų formatu, pagal iš anksto suderintas taisykles.
Atsipalaiduosite gamtos bei gryno oro apsuptyje. Pajusite adrenaliną traukdami trofėjinę žuvį, bei bendravimo laisvumą. Visa tai, ko reikia kūrybinei energijai ir jėgoms susigrąžinti! Papildoma informacija: po žvejybos būsite pavaišinti žuviene, kurią virs Pamario krašto žvejys; vieną pagautą žuvį iki 2kg galėsite parvežti laukiantiems namiškiams.

PASIRINKITE MOKYMŲ PROGRAMĄ:

EMOCIJŲ VALDYMAS – Bazinės emocijos, kaip jas atpažinti ir valdyti? „Emocinis sprogimas“. Ką daryti tokioje situacijoje? Kaip suvaldyti pykčio emociją? Emocinio intelekto svarba bendravime. Savęs pažinimas, motyvacinių veiksnių skatinimas, asmeninio tobulėjimo būdų identifikavimas. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Kaip pritaikyti šiuos gebėjimus kasdienėse situacijose?

POZITYVUS MĄSTYMAS IR SAVIMOTYVACIJA – Pozityvus mąstymas, jo įtaka asmeniniam progresui ir sėkmei. Emocijos ir logika. Asmeninių savybių technikos ir pozityvių nuostatų formavimas. Nuostatų ir stereotipų laužymas. 10 žingsnių link pasitikėjimo. Asmeninio tobulėjimo veiksmų planas ir kasdienė savimotyvacija.

KŪRYBINIO MĄSTYMO SESIJA – Gebėjimas iš bet kurios sudėtingos situacijos rasti sprendimus. Kūrybinis mąstymas ir jo įtaka sprendimams. Kūrybinio mąstymo galia. 4 mąstymo būdai. Tiksli situacijos diagnozė, analitinis, kūrybinis  ir pragmatiškas mąstymas. Sesijos metu komanda praktiškai sprendžia komandoj esančią sudėtingą situaciją ir paruošia veiksmų plano projektą.

Mokymus veda DerybosLT praktikai Darius Rupšlaukis

Būtina išankstinė registracija el.paštu: mokymai@derybos.lt

Kilus  klausimams skambinkite tel. 8-636-11200