1. Laiko valdymo samprata ir svarba. Poreikis geriau planuoti savo laiką. Neefektyvus laiko panaudojimas. Asmeninio laiko auditas. Diskusijos. Darbas grupėse. Praktinės užduotys.

2. Nuo misijos ir tikslų iki asmeninio poreikio geriau planuoti savo laiką. Dalykai, kuriems laiko visuomet užtenka. Laiko „rijikai“ ir rekomendacijos, kaip su jais tvarkytis: pokalbiai telefonu, darbas su dokumentais, susirinkimai, kelionės, laukimas, netikėti svečiai ir t.t. Kaip nusistatyti prioritetus ir geriau planuoti savo darbą?  Darbų atlikimo sistema. Užduotys.

3. Dalinimasis ir keitimasis informacija. Tinkamas laiko skaičiavimas, tvarka, asmeninis efektyvumas, poilsis, kūrybiškumas Kodėl nepavyksta atlikti darbų laiku? Netikėtumų prevencija.

4. Darbų ir poilsio balansas. Terminai ir jų valdymas. Užduotys.

5. Sėkmingas darbų vykdymas: darbo eigos, tikslų ir uždavinių numatymas. Asmeninio darbo tobulinimas. Asmeninių tikslų nustatymas ir įgyvendinimas. Tikslai, veiksmai, tikimybės ir įvykdymas. Diskusijos. Praktinės užduotys.

“DerybosLT” – aukštos kvalifikacijos mokymų centras, orientuojasi individualiai į kiekvienos įmonės poreikius, pagal tai sudarydamas unikalią programą pritaikytą tik Jūsų įmonei. Mokymų esmė teorines žinias panaudoti praktiškai, todėl mokymų metu atliekama labai daug praktinių užsiėmimų: 30% teorija, 70% praktika. Išklausę kursą darbuotojai gauna sertifikatus.

Seminaro kaina derinama individualiai (Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavų pertraukos)
El.paštas: mokymai@derybos.lt
Tel. 8-636-11200