Seminaras skirtas įvairių sričių pardavimų vadybininkams.
Įgyjami gebėjimai: Mokės naudotis pasirengimo deryboms instrumentais.  Žinos pagrindines derybų vedimo taisykles. Mokės taikyti emocijų valdymo metodus. Gebės efektyviai valdyti oponentus derybų metu. Žinos esminius bendravimo psichologinius aspektus.
Dėstymo metodai: Grupinis darbas. Praktinės užduotys. Kūrybinės interaktyvios užduotys komandose. Situacijų analizė ir sprendimai.

 

Seminaro data ir vieta  

2018 m. lapkričio 21 d., 09:30 – 16:45 (8 akad. val.)
Vilnius, viešbučio Panorama konferencijų salė, Sodų g. 14

2018 m. lapkričio 22 d., 09:30 – 16:45 (8 akad. val.)
Kaunas, viešbučio Europa Royale konferencijų salė, Miško g. 11

2018 m. lapkričio 23 d., 09:30 – 16:45 (8 akad. val.)
Klaipėda, viešbučio Amberton konferencijų centras, Naujojo Uosto g. 1

Seminaro kaina

120.00 EUR (pridedamas 21% PVM)

Dalyvaujant keliems vienos įmonės/įstaigos atstovams – teiraukitės nuolaidų !!!

Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna:
  • išsamią metodinę medžiagą;
  • 8 akademinių valandų seminaro dalyvio pažymėjimą;
  • seminaro lektoriaus individualias konsultacijas po seminaro;
  • vaišinsime pietumis ir kavos pertraukėlių metu.

 

Jei pageidausite suorganizuosime ir pravesime vidinius mokymus Jūsų įmonės darbuotojams šia ir kitomis temomis.

Seminaro programa: 

  • Praktinių derybų klaidos ir sėkmės faktoriai. Pasiruošimo deryboms planai. Tikslų formavimas. Kainos  ir kitų derybų verčių skaičiavimai. Informacijos kanalai ir įtaka derybų tikslams.  Derybų eigos planai. Pratimai.
  • Derybų vedimas. Derybų scenarijaus rengimas. Pagrindinės derybų stadijos ir metodai kiekvienam žingsniui. Asmeninių savybių ugdymo pratimai derybų efektyvumui. Emocijos ir logika. Emocijų valdymo metodai. Sudėtingos derybų aklavietės ir sprendimai. Praktinių situacijų sprendimas.
  • Oponento įtraukimas į derybas. Klausimų formulavimo metodai ir apklausų schemos. Įtikinamas kalbėjimas. Argumentavimo metodai. Atsakinėjimas į nepatogius klausimus. Pratimai ir grupinės užduotys.
  • Principingos derybos. 4 principai derybų abipusei pergalei derybose. Suvokimas, emocijos ir bendravimas. Interesai ir pozicijos. Derybų galimybės. Objektyvūs kriterijai ir jų panaudojimas. Praktinės situacijos.

Lektorius:  Darius Rupšlaukis – pardavimų ir derybų treneris, ruošia komandas pardavimų planavimui ir vykdymui, bei padeda ruoštis deryboms.
Dėstytojas praktikas, dirbantis klientų aptarnavimo srityje nuo 1995 m.
Kūręs ir vadovavęs atvykstamojo turizmo iš Rusijos, Baltarusijos ir kitų NVS šalių įmonei. Sukūręs viešbučio Baltpark pardavimų ir rinkodaros strategiją pagal ISO9001 standartą. Vadovavęs Vilniaus viešbučiui Europa City, konsultuoja įmones vadybos ir valdymo klausimais. Stažavęsis klientų aptarnavimo klausimais Švedijoje, Rusijoje, Belgijoje ir Turkijoje.
Nuo 1999 m veda mokymus įmonėse ir organizacijose derybų, pardavimų, klientų aptarnavimo, laiko ir darbų planavimo, bei kitomis temomis.
Išskirtinumas – dėstomas teorines žinias yra įgyvendinęs praktinėje veikloje.

Išsamesnė informacija:
DerybosLT
J.Jasinskio g. 15
+37063611200
mokymai@derybos.lt
www.derybos.lt