2020 m. Rugpjūčio mėn. 20- 21 d.d. (ketvirtadienis/penktadienis)

Druskininkai

Pirma diena:

9.30 – 11.00 Pozityvaus bendravimo sėkmės faktoriai. Kaip susikuria bendravimo kliūtys ir tinkamiausi būdai joms įveikti. Asmenybių įtaka bendravimo procesui. Asmenybių suvokimo, emocijų bei bendravimo principų įtaka santykiams. Praktinės užduotys.

11.15 – 12.45 Priežastys, sukeliančios žmonių nepasitenkinimą. Psichologiniai žmonių tipai. Kaip tinkamai bendrauti su skirtingais žmonėmis. „Sunkūs žmonės“, kaip juos atpažinti? Kaip bendrauti sudėtingose situacijose. Kaip „atremti“ Jums skirtas pretenzijas, išsisukinėjimą ir manipuliavimą? Kaip pozityviai pateikti negatyvią informaciją. Praktinės užduotys.

13.30 – 15.00 Pagrindiniai bendravimo kanalai ir instrumentai.  Kūno kalba. Teigiamą požiūrį formuojantys gestai ir jų ugdymas. Negatyvūs įpročiai ir jų eliminavimas. Neverbalinės kalbos galia bendravime. Kaip tinkamai programuoti „6-ą pojūtį“. Balso intonacijos ir jų valdymas. Emocinis užkratas balso intonacijų pagalba. Pratimai ir užduotys.

Antra diena:

9.30 – 11.00 Bazinės emocijos, kaip jas atpažinti savyje ir kituose. Kaip jas valdyti? Emocijų atpažinimo praktinė užduotis. Kokie gebėjimai būdingi emociniam intelektui? Emocinio intelekto svarba bendravime. 5 emocinio intelekto sritys. Praktinės užduotys.

11.15 – 12.45 Savęs pažinimas, motyvacinių veiksnių skatinimas, asmeninio tobulėjimo būdų identifikavimas. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Kas labiausiai mus užkrauna ir iškrauna emociškai. Saviugdos planai ir pažadai sau. Praktinės užduotys.

13.30 – 15.00 Koučingo metodų taikymas bendravime. Kaip galime taikyti GROW metodą kasdieninėse situacijose? Teisingų ir „auksinių“ klausimų formulavimo ir pateikimo menas. Praktinės vaidmenų situacijos ir saviugdos užduotys namų darbams.

Seminaro nauda:

12 a.v. seminaras su praktinėmis užduotimis ir individualiomis saviugdos užduotimis namų darbams;

Įrankiai ir metodai praktiniam saviugdos naudojimui;

30 dienų konsultacijos el.paštu po seminaro.

Seminarą veda: DerybosLT saviugdos treneris Darius Rupšlaukis.

Registracija: mokymai@derybos.lt

Investicija: 

179.00 Eur +PVM

Į kainą įskaičiuota: 12 valandų seminaras, metodinė medžiaga, rašiklis, sertifikatas; kavos pertraukos ir pietūs abi seminaro dienas; lektoriaus asmeninės konsultacijos.

269.00 Eur +PVM

Į kainą įskaičiuota: viskas, kas išvardinta aukščiau; apgyvendinimas vienviečiame kambaryje;

apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, kai tik vienas gyvenantis yra seminaro dalyvis; vakarienė; pusryčiai ir apsilankymas viešbučio baseinų erdvėje.

480.00 Eur +PVM

Į kainą įskaičiuota: viskas, kas išvardinta aukščiau; apgyvendinimas dviejų įmonės darbuotojų dviviečiame kambaryje.