Laiko valdymo samprata ir svarba. Poreikis geriau planuoti savo laiką. Neefektyvus laiko panaudojimas. Asmeninio laiko auditas. Kaip įsivertinti savo darbų kaštus. Kur plaukia mano gyvenimo laivas? Praktinės užduotys.

Orientavimasis į konkrečius tikslus. Nuo misijos ir tikslų iki asmeninio poreikio geriau planuoti savo laiką. Dalykai, kuriems laiko visuomet užtenka. Laiko „rijikai“ ir rekomendacijos, kaip su jais tvarkytis: pokalbiai telefonu, darbas su dokumentais, susirinkimai, kelionės, laukimas, netikėti svečiai ir t.t. Kaip nusistatyti prioritetus ir geriau planuoti savo darbą?  Darbų atlikimo sistema. Užduotys.

Deleguoti ar prisiimti sau. Dalinimasis ir keitimasis darbais ir informacija. Kodėl nepavyksta atlikti darbų laiku? Netikėtumų prevencija. Kuriuos darbus kiti gali atlikti geriau ir greičiau? Kaip pasakyti „NE“? Praktinės užduotys.

Darbų ir poilsio balansas. Kaip greitai ir efektyviai nuimti įtampą ir užsikrauti. Asmeniniai poilsio planai. Santykiai su 4 stichijomis. Užduotys.

Sėkmingas darbų valdymas. Dienos, savaitės, mėnesio darbiniai ir asmeniniai planai. Asmeninio efektyvumo auditas ir nuolatinis augimas. Saviugda ir įrankiai kaip mokytis efektyviai. Praktinės užduotys.

Seminaro kaina derinama derybų keliu :)

El.paštas: mokymai@derybos.lt